(096) 727 86 37
(099) 250 01 50

Каталог нерухомості - Квартира в центрі міста 4 кім

Квартира в центрі міста 4 кім

Чудова 4 кімнатна квартира з гарним євроремонтом, що розташована на 4 поверсі 5 поверхового історичного польського люкса по вул. Шота Роставелі
Площа квартири:
Загальна 133 кв.м
Житлова- 94,6 кв.м. (кімнати 27,6 кв.м, 23,5 кв.м, 22,6 кв.м та 20,9 кв.м),
Кухня – 18,3 кв.м.

____________________________________________________________________
Санвузол роздільний. Вікна з 3 кімнат виходять на вулицю Ш. Роставелі, з кухні та іншої кімнати з лоджією в тихе зелене подвіря.
В квартирі встановлено 2 функційний газовий котел для індивідуального опалення, додатковий резервуар для зберігання води, камін, 4 камерні металопластикові вікна, лічильники світла, води і газу.
На підлозі в кімнатах добротний паркет, в кухні та коридорі плитка. Якісні дубові міжкімнатні двері та броньовані вхідні двері.
Додатковий бонус – окреме кладове приміщення (біля квартири).
Будинок знаходиться в центральній частині міста, на мальовничій вулиці, з просторим озелениним подвірям відокремленим від дороги. В будинку залізобетонне перекриття.
_____________________________________________________________________
Під’їзд зачиняється на кодовий замок, брама на ключ. На території будинкового подвіря є можливість паркінгу , що охороняється.
Район з розвиненою інфраструктурою – неподалік знаходиться школа та дитячий садок, мережа продуктових магазинів, ресторани, салони краси, аптеки, Стрийський ринок.

Поширити

Гарячі пропозиції