(096) 727 86 37
(099) 250 01 50

Агенція нерухомості «Княже місто» – один з лідерів на ринку нерухомості  міста Львова, з багаторічним досвідом роботи та бездоганною репутацією. Агенція є членом Асоціації фахівців з нерухомості України (АФНУ). У своїй роботі ми використовуємо: новітні технології, сучасні методи та найкращий сервіс для задоволення потреб наших клієнтів. Індивідуальний підхід та чітке планування допомагає нам реалізовувати встановлені цілі клієнтів в найкоротший термін.

Працівники компанії – це високо кваліфіковані професіонали з багаторічним досвідом роботи, які постійно вдосконалюють знання та навики на тренінгах, семінарах та конференціях. Наші клієнти рекомендують АН»Княже місто», як агенцію з високим рівнем якості послуг та компанію, що має корпоративні і моральні цінності.

НАША МІСІЯ.

Наша місія – задоволення потреб клієнтів через надання високоякісних послуг в сфері нерухомості, вирішення поставлених задач у найкоротший термін з максимальною вигодою та комфортом для нашого клієнта.

Наша стратегічна ціль – зайняти не менше 70% ринку VIP нерухомості Львова,  надаючи клієнтам якість, комфорт та результат.

НАШІ ЦІННОСТІ.

  • Духовні цінності – ми підтримуємо загальні духовні цінності – віру в підтримку Бога, дотримання основних заповідей і моральних норм.
  • Повага – ми з повагою і розумінням відносимось до потреб наших клієнтів, партнерів та один одного.
  • Розвиток – ми націлені на постійний розвиток і вдосконалення наших знань і навиків, які втілюємо в роботі з клієнтом.
  • Активність – ми самі керуємо своїм життям, вирішуючи велику кількість завдань щоденно. Ми допомагаємо клієнтам в досягненні їхніх цілей, використовуючи свою активність і новітні методи. Успіх – в дії.
  • Чесність – всі наші стосунки будуються на довірі. Ми чесні з клієнтами, партнерами та колегами по роботі, адже наша репутація перш за все.
  • Команда – основна цінність компанії. Ми пишаємось досягненнями наших співробітників та прислухаємось до думки кожного. Агенція заохочує особистий розвиток кожного співробітника і всіляко його підтримує. Кожен працівник розвиває свій професіоналізм  і використовує його в цілях агенції.